Meist lähemalt

19.12.2011 avasime veebilehekülje Liiklusinfo.ee, mille eesmärk on suurendada autojuhtide teadlikkust teel toimuvast. Meie eesmärk on astuda samm lähemale ohutuma ja sujuvama liikluse poole. Halbadest teeoludest, ummikutest ja teetöödest tekitatud ajakulu viib inimesi stressi, mis mõjub halvasti nende autojuhtimisvõimetele. Meie veebileht soov on selliseid olukordi vältida ja pakub inimestele võimalust juba enne sõidu alustamist oma planeeritavat teekonda kontrollida ja vajadusel muuta. Liiklusinfo.ee põhineb inimestevahelisel koostööl- kui keegi näeb liikluses midagi, millest peaksid ka teised teadma, siis lisab ta selle teiste autojuhtide jaoks meie lehele.

Peale teel varitsevate ohtude, lisatakse meie lehele ka politseide asukohti- nii tead juba ette, kus võid jääda kiirusmõõtja radarisse või arvestada ajakuluga näiteks puhumisreidile. Selle eesmärk ei ole õppida politseid vältima ega julgustada seadust rikkuma, vaid info jagamine autojuhtide vahel. Leiame, et meie lehel olev info aitab kaasa ka politseinike eesmärgile- muuta liiklus ohutumaks. Sageli vaid selles, et tavaliselt aeglustatakse oma sõiduk alles siis, kui märgatakse politseid, kuid kui teatakse juba ette, et lähikilomeetrite jooksul on oodata kiirusemõõtmist, aeglustatakse sõitu juba varakult.

Teame, et mitte kõik inimesed ei kasuta liiklemiseks autot, vaid paljude jaoks on igapäevane hoopis ühistranspordi kasutamine. Neile inimestele mõeldes oleme oma lehele lisanud ka võimaluse anda teada munitsipaalpolitsei ehk Mupo asukohtadest.

Töötame selle nimel, et liiklus oleks ohutum ja meeldivam kogemus kõigile selles osalevatele inimestele.