Markerite täpne seletus

Politsei:
Märk ilmub kaardile, kui kasutaja on lisanud teate politsei asukohast. Siia kuuluvad kiirusmõõtmised, reidid või lihtsalt patrullid. Politsei tegevust täpsustatakse kommenteerides märgi lisamisel.

Ummik:
Ummikute kadumine võib võtta väga kaua aega ja neist teada andes on võimalik teistel autojuhtidel oma marsruut ümber planeerida, et hoida kokku aega ja närvikulu.

Teetööd:
Sagedased teetööd on põhiliseks probleemiks, miks sõiduks planeeritud aeg kujuneb kaks korda pikemaks. Märgi kaardile teetööd, et kõigil oleks mugavam enda aega ja teekonda planeerida.

Libe tee:
Libe tee on ohtlik ka kõige kogenumale autojuhile ja musta jääga kaetud teed märgatakse sageli liiga hilja. Anna teada ohtlikult libedatest teelõikudest, et ära hoida avariisid ja muid liiklusohtlikke olukordi.

Mupo:
Ühistransport võib ju tasuta olla, kuid kui juhtub, et unustate oma rohelise ühiskaardi ja rahakoti koju, siis võite ikkagi korraliku trahvi osaliseks saada. Uuri kaardilt, kus muponaudid varitsevad ning neid märgates, anna sellest ka ise teada.

Muu oht:
Takistused teel võivad tekitada liiklusohtlikke olukordi ja ummikuid, mistõttu on oluline nendest teada anda, et autojuhid oskaksid kiiruse valimisel ohtudega arvestada.

Avarii:
Liiklusõnnetused võivad põhjustada suuri ummikuid ja häireid liikluse toimimises. Vaadake kaardilt järgi, kus avarii on juhtunud ja planeerige sobiv ümbersõit. Nähes avariid, lisage see kaardile, et muuta liiklus sujuvamaks ja ohutumaks.

Auk teel:
Vähesed asjad on auto tervisele nii ohtlikud nagu erinevad teel asetsevad augud. Tihti märgatakse löökauke liiga hilja ning ei jõuta neile enam reageerida. Enda auto kaitsmiseks uurige kaardilt, kus kandis peaksite olema ettevaatlikum ja nähes ise potentsiaalselt ohtlikku auku, ärge unustage seda ka lisada.