Kuidas saada liiklusinfo oma lehele?

Liiklusinfo lisamine on lihtne! Selleks pakume tabelit, mis kuvab viimati lisatud tähiseid. Tabeli lisamine toimub iframe abil ning sobivasse kohta paigutamiseks on pakkuda järgmine kood:

Vaikimisi näidatakse 5 viimast tähist ning laiuseks 250px. Nende muutmine on samuti lihtne. Näitena on toodud alljärgnev koodijupp, mis määrab tähistuste arvuks 10 (maksimaalne 20) ning kasti laiuseks 250px.

Neid numbreid muutes saab kohandada sobiva tabeli oma veebisaidile. Rohkem infot iframe-i kohta (suuruse määramine, äärise näitamine, kerimisriba peitmine) leiab w3schools.com veebilehelt. Allpool on eelneva koodinäite tulemus kuvatud.

Raam uuendab end Ajaxi abil iga 3 sekundi järel. Tähisele klikkimisel avatakse uus aken/tab ning kuvatakse valitud tähis koos detailidega liiklusinfo.ee lehe kaardil. Hetkel on see võimaldatud kuni kolme päeva vanuste tähistuste puhul. Skript ei väljasta mitte midagi ohtlikku, seega võib julgelt oma veebilehele selle lisada.

Võimalusel palun teavitage meid e-maili info@liiklusinfo.ee Liiklusinfo lisamisel oma lehele, kuna siis saame Teiega olulistest uuendustest puhul ühendust võtta.